Twitter

Twitter Takip Etmeyenler Nasıl Bulunur?

Twitter, insanların birbirleri ile takipleştiği, takip edeni takip ederim mantığını ilk olarak buldukları yerdir. Facebook ile hemen hemen aynı yaşa sahip olan Twitter, etkinliklerini daha çok mikroblog alanında yürütmek istedi. Şu an günümüzde dünyanın en büyük haber platformu olan Twitter, dünyanın dört bir yanında meydana gelen anlık olay ve haberleri kullanıcılarına duyuruyor. Twitter’da belirli bir kitle elde etmek isteyen, elde ettiği kitle ile beraber yürümek isteyen kişiler genellikle kendisini takip edenleri geri takip ediyor. Ama bazı kişiler, takipçi kazandıktan sonra takip ettikleri kişileri tek tek takip etmekten geri çıkarıyorlar. Hal böyle olunca Twitter takip etmeyenler nasıl bulunur aramaları gündeme gelmekte. Aşağıdaki araçlar bu konudaki ihtiyaçlarınıza yeter da artar.

Crowdfire

Twitter Takip Etmeyenler Nasıl Bulunur?
Twitter Takip Etmeyenler Nasıl Bulunur?

Crowdfire, Twitter alanında kullanılan en başarılı programlardan birisidir. Dünya üzerinde 20 milyon aktif kullanıcısı bulunan bu yazılım sayesinde sizi takip etmeyenleri bularak onları takip etmekten sizler de çıkabilirsiniz. Bununla beraber sizin takip etmediğiniz kişileri de gösteren bu site Twitter için zamanlanmış içerik planlaması yapmanıza da izin vermektedir. Platform sadece belirli bir sayıya kadar ücretsiz işlem yapılmasını sağlıyor.

Manage Flitter

Manage Flitter daha çok Twitter kullanıcılarının hesap yönetimi konusunda tercih ettiği bir platformdur. Bu platform üzerinden sizleri takip etmeyenleri oldukça kolay bir şekilde bularak takipten çıkabilirsiniz. Bununla beraber takip ettiğiniz kullanıcılar içerisinden son 30 gün içerisinde aktif olmayan hesapları da göstererek bu hesaplardan da takipten çıkmanızı sağlamaktadır. Otomatik Twit paylaşma, RT ve like gibi işlemleri bulunan Manage Flitter, hizmetlerini belirli bir sayıya kadar ücretsiz veriyor.

Tweepi

Twitter Takip Etmeyenler Nasıl Bulunur?
Twitter Takip Etmeyenler Nasıl Bulunur?

Twitter takip etmeyenler nasıl bulunur konusundaki bir diğer önerimiz ise Tweepi’dir.  Ayarladığınız filtre özelliklerine göre takip ettiğiniz kullanıcıları listeleyen bu platform oldukça başarılı sonuçlara imza atmaktadır. Sizi takip etmeyen tüm kullanıcıları gösteren Tweepi, ücretli üyelik modelinde tüm kullanıcıları tek tuş ile takipten çıkarmaktadır.

Bunun dışında Untweeps adlı uygulamanın da aynı Tweepi gibi çalıştığını gözlemledik. Bu 4 program ya da yazılım Twitter takip etmeyenler bulma işleminde sizlere aracılık edebilecektir.

Etiketler
Devamını Oku

İlgili Makaleler

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı