Twitter

Twitter Profilime Bakanlar

Twitter, ilk piyasaya sürüldüğü zaman dünyanın en büyük sosyal medya uygulaması olmaya adaydı. Ancak zaman içerisinde kendisine has bir kitle edinmeyi başaran oluşum Twitter’ı dünyanın en büyük haber sitesi haline getirdi. Başta siyaset olmak üzere dünya üzerinde meydana gelen herhangi bir olay Twitter üzerinden gündem konusu haline getirmektedir. Twitter’ı bireysel olarak kullanan kişiler, kimsenin okumayacağını bilse bile duygu ve düşüncelerini özgür bir şekilde ifade edebiliyor. Twitter hesaplarını gizli bir şekilde kullanan kişiler ara ara profillerine giren kişileri merak etmektedir. Bu yazımız içerisinde Twitter Profilime Bakanlar hakkında bilgi vermeye çalışacağız.

Twitter Profilime Bakanları Öğrenebilir Miyim?

Twitter Profilime Bakanlar
Twitter Profilime Bakanlar

Milyonlarca kişinin gün içerisinde gönderiler paylaştığı Twitter’da bazı sorular da gündeme gelebiliyor. Özellikle bizim ülkemizden birçok kişi profilime bakanları öğrenebilir miyim sorusu sormakta. Tiwitter, bünyesinde yer alan kullanıcıların kişisel verilerini ve güvenliklerini oldukça ön planda tutmakta. Bu nedenle herhangi bir şekilde ekstre bir yazılım ya da program ile profilinize bakanları görebilmeniz mümkün değildir. Uygulama geliştiriciler ile paylaşılan API desteği maalesef bu konuda yardımcı olmamaktadır.

Twitter Profilime Kimler Baktı Uygulamaları

Bugün Google Play Store ve App Store’a girdiğinizde tonlarca Twitter Profilime Bakanlar uygulaması sunulduğunu görebilirsiniz. Piyasalar içerisinde birçok uygulama sizlere bu alanda hizmet vereceğini vaat ediyor. Ancak bu tarz mobil uygulamalarının tek bir ortak amacı bulunmaktadır. Bu uygulamaların tek amacı API desteklerinden aldığı yetkileri kullanarak hesaplarınız üzerinde tam bir erişim hakkı almalarıdır. Bu uygulamalar yüzünden hiç tanımadığınız hesapları takip edebilir, tanımadığınız kişilerin fotoğraf ve Twetlerini beğendiğinizi görebilirsiniz.

  • Twetter, kullanıcılarının gizlilik ilkesine büyük oranda dikkat etmektedir. Bu ilkeden dolayı kullanıcılarının bilgi ve verilerini asla 3. taraf şahıslarla paylaşmaz. Böyle bir hizmet bu zamana kadar verilmemiş, gelecekte de asla verilmeyecektir. Hatta profilinize giren kişilerin kim olduğunu Twitter’ın kendisi dahi bilmemektedir.
  • Google Play Store, App Store ya da herhangi bir internet sitesinden bu tarz hizmet verdiğini iddia eden herhangi bir yazılım ya da program asla indirmeyiniz. Aksi halde hesabınıza olan erişimi kaybedebilirsiniz.

 

Devamını Oku

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı