Forum

Please or Kayıt ol to create posts and topics.

Tiktok Takipçi Nasıl Artırılır? Tiktok Takipçi Artırma

Tiktok doğal yollardan takipçi nasıl artırılır?

Sizlere bugün ki yazımızda bunlardan bahsedeceğiz. Yine aynı şekilde blog sayfamızda da paylaştığımız içeriklerimize bakabilirsiniz.

İçerik konusunu doğru seçin.

Videolarını çekeceğiniz, içerik oluşturacağınız konuyu doğru seçmekte çok önemlidir. Bunun için ana sayfada yer alan popüler videoları inceleyebilirsiniz. Burada videolarda bulunan izlenme sayısına ulaşan videoların konularını keşfetmelisiniz. İlgi çeken videolardan herhangi birini uyarlayarak tekrar çekebilirsiniz. Eğer özgün bir fikriniz varsa, bu da popüler hale gelebilir.

 

Videolarda efekt kullanın.

Çektiğiniz videoların daha fazla kişi tarafından izlenebilmesi için ilgi çekici olması gerekmektedir. Bunun için de videolarınızda efekt ve filtreler kullanarak, daha ilgi çekici hale getirmelisiniz. Bu sayede daha ilgi çekici videolara sahip olarak TikTok takipçi kazanımınızı arttırabilirsiniz.

 

Video altındaki etiketleri iyi seçin.

İçeriklerinizde, daha önce ilgi çekmiş olan videoların altında yer alan etiketleri kullanabilirsiniz. Bu sayede en çok ilgi çekmiş olan videolardan sonra benzer etiketli videoları öneren algoritma sayesinde sizin de içeriklerinizin izlenme sayısı artacaktır. Fakat bu etiketlerin, videonuz ile de alakalı olması gerekmektedir.

 

Düet yaparak dikkat çekebilirsiniz.

TikTok uygulamasında, daha önce düet yapılması adına popüler hesapların paylaştığı içerikleri kullanarak düet yapabilirsiniz. Bu sayede daha çok öne çıkarak, dikkat çekmeniz mümkün olacaktır. Videonun paylaşıldığı hesapta yer alan etiketleri kullanabilirsiniz. Bu etiketler sayesinde benzer videolar arasında yer alarak daha fazla izlenim kazanmanız mümkün.

 

Popüler ses kayıtlarına, siz de dublaj yapın.

TikTok takipçi kazanmak için bir diğer yöntem de dublajları kullanmaktır. Eski Türk filmlerinden ses kayıtlarına veya popüler akımların ses kayıtlarına dublaj yaparak dikkatleri üzerinize çekebilirsiniz.

Başa dön tuşu
Kapalı